Bayburt CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

ce belgesi bayburt

Bayburt CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Eurocert firmamız Bayburt şehrimizde de Ce Belgelendirme ve Danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ce Belgesi hakkında tüm bilgiler için bizlerle irtibata geçiniz…

İsmini CE Belgesi , Ce Markası , CE Sertifikası ,Ce İşareti , CE Uygunluk İşareti , CE Markalama duyduğumuz kelimeler ile  aslında anlatılmak istenilen aynıdır. Ce İşareti bulunan ürünü Avrupa Birliği ülkelerinde piyasaya sunabilirsiniz, Ce Sertifikası bulunan ürünler,  tüketiciler için güven kazandırır ve ürün alındığında  tehlikeye yaratmadığını bilir. AB ülkelerinde pazara sunmada  ürünün pasaportu niteliğindedir.  İmalatçı firmalar  için Ce Belgesi almak zorunludur.

Yani Ce Belgesi ürünlerin temel sağlık ve güvenlik koşullarını ilgili mevzuatlar çerçevesinde karşıladığını gösterir.

Ürününüzün ilgili yönetmelikler kapsamında onaylanmış kurumlar tarafından uygunluk değerlendirmesi yapıldıktan sonra  CE İşareti iliştirebilirsiniz. Ürününüzün riskli olduğu durumlarda bu süreçten geçer , fakat ürününüz riskli bir ürün grubu içinde değil ise üretici tarafından uygunluk beyanını bildirdikten sonra ürününüze CE Etiketi ekleyebilirsiniz.

Bayburt şehrinde Ce Belgesi Danışmanlık hizmeti Eurocert firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bayburt CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme,CE Belgesi,Ce Sertifikası,CE Markası,CE Logosu,CE Etiketi, CE Uygnluk İşareti, Ce İşareti,Eurocert

 

Bir önceki yazımız olan Ce Nedir? başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.