Denizli CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

denizli-ce-belgesi

Denizli Ce Belgesi

Eurocert olarak 1999 senesinden itibaren hizmet sunmaktayız . Belgelendirme, danışmanlık, denetim, gözetim, test faaliyetlerini yapmaktayız.  CE Belgesi hakkında tüm soruların cevabını öğrenmek için Eurocert ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

CE Nedir ?

CE Fransızca kökenli kelime olup açılımı Conformité Européenne kelimesinden oluşmaktadır. Anlamı ürünlerin AB birliği ülke standartlarına uygunluk anlamına gelir . CE , CE İşareti, Ce Belgesi, CE Sembolü, CE Sertifikası, CE Markası, Ce Etiketi tümcelerinin tamamı aynı manaya gelmektedir , hepsiyle anlatılmak istenen aynıdır. Ürünlerinizi piyasaya sunmak istiyorsanız Ce Sertifikası almanız gerekecektir . Bunun için ürününüze uygunluk değerlendirmesi için ürün incelemesi yapılması gereklidir bu onaylanmış kuruluş tarafından yapılır. Onaylanmış kuruluşun incelemesi sonrasında ürün uygun görüldüğü takdirde ürüne üreticinin Uygunluk Beyanı yayınlaması sonrasında Ce İşareti iliştirilir. Ce işareti  firmalar için zorunluluk durumundadırlar ,  tüketiciler ise güven manasına gelmektedir. Ce Etiketi taşıması gereken zorunlu ürünler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

CE Nedir ? , CE Belgesi Nasıl Alınır ? , CE Belgesi Nereden Alınır ? , CE Belgesi Direktifleri Neler ? , CE Belgesi Yönetmelikleri Neler ? , CE Belgelendirme Süreçleri Neler ? , CE Belgesi Almak için Neler Gereklidir ? gibi tüm merak ettiğiniz soruların cevabını Eurocert ekibizden öğrenebilirsiniz.

Makinalar
Kişisel Koruyucu Ekipmanlar
Otomatik Olamayan Ölçü Aletleri
Tıbbi Cihazlar
Vücuda Yerleşen Aktif Tıbbi Cihazlar
Basit Basınçlı Kaplar
Gezi Tekneleri
Oyuncaklar
Asansörler
Yapı İnşaat Malzemeleri
Sivil Amaçlı Patlayıcılar
Gaz Yakan Cihaz ve Aletler
Sıcak Su Kazanları
Patlayıcı Ortamlarda Kullanılan Cihazlar
Radyo Telekomünikasyon Ekipmanları
ce belgesi denizli

Denizli CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Denizli şehrinde Ce Belgesi Danışmanlık hizmeti Eurocert firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Denizli CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme,CE , CE İşareti, Ce Belgesi, CE Sembolü, CE Sertifikası, CE Markası,Ce Etiketi, Ce Uygunluk İşareti,Eurocert

Bir önceki yazımız olan Ce Nedir? başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.