Diyarbakır CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

CE Sertifikası

Adını CE Belgesi , Ce Markası , CE Sertifikası ,Ce İşareti , CE Uygunluk İşareti , CE Markalama duyduğumuz kelimeler ile  aslında anlatılmak istenilen aynıdır. Ce İşareti bulunan ürünü Avrupa Birliği ülkelerinde piyasaya sunabilirsiniz, Ce Sertifikası bulunan ürünler tüketiciler için güven kazandırır ve ürün alındığında  tehlikeye yaratmadığını bilir. AB ülkelerinde pazara sunmada  ürünün pasaportu niteliğindedir.  İmalatçılar için Ce Belgesi aşağıdaki ürünler için zorunludur.

Ürününüzün ilgili yönetmelikler çerçevesinde onaylanmış kurumlar tarafından uygunluk değerlendirmesi yapıldıktan sonra  CE İşareti iliştirebilirsiniz. Ürününüzün riskli olduğu durumlarda bu süreçten geçer , fakat ürününüz riskli bir ürün grubu içinde değil ise üretici tarafından uygunluk beyanını bildirdikten sonra ürününüze CE Etiketi ekleyebilirsiniz.

 

Diyarbakır şehrinde Ce Belgesi Danışmanlık hizmeti Eurocert firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

ce belgesi diyarbakır

Diyarbakır CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Bir önceki yazımız olan Manisa CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.