Gaziantep CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Ce İşareti Nedir ?

Ce İşareti anlamı AB standartlarına uygunluğu gösteren CE harflerinden oluşan Fransızca Conformité Européenne cümlesinden oluşan uygunluk işaretidir.

Ce İşareti ürünlerin AB standartları kapsamında ürün ile ilgili yönetmeliklerin yerine getirilmesiyle verilen CE Belgesi / CE Sertifikası sonrasında ürünün üzerine veya etiketine iliştirilen işarete denir.

Yurt içi veya yurt dışında ürünlerin pazara sunulmasını istiyorsanız ürünlerinize Ce İşaretini eklemeniz zorunludur.

Ürünlerine Ce İşareti iliştirmek isteyen üretici işletmeler  ürünlerinin ilgili olduğu yönetmelikler çerçevesinde onaylanmış kuruluşlar tarafından incelenmesi sonucunda uygunluğu durumunda Ce Belgesi verilir ve ürüne Ce İşareti iliştirilir .

ce belgesi gaziantep

Gaziantep CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

CE İşareti , CE Belgesi, Ce Sertifikası , CE Sembolü, CE Etiketi, CE Markası, CE Markalama , Ce Uygunluk İşareti kelimeleri farklı gibi görünsede tümü ile anlatılmak istenilen ürünlerin AB standartları kapsamında uygunluğunu gösterdiğini belirtir. 

CE Belgesi hakkında daha detaylı bilgi için Eurocert ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Gaziantep CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme, Ce Uygunluk İşareti, CE Belgesi, CE Etiketi, Ce Sertifikası, CE Etiketi, Ce Markalama, Ce Sembolü, CE Markası, Ce İşareti,Gaziantep Ce Belgesi

Gaziantep şehrinde Ce Belgesi Danışmanlık hizmeti Eurocert firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ce Nedir? başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.