Giresun CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

ce belgesi giresun

Giresun CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Giresun şehrimizde de  Ce Belgelendirme ve Danışmanlık hizmeti Eurocert firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ce Belgesi, CE İşareti ,Ce Etiketi, Ce Sembolü, Ce Markası gibi terimleri farklı gibi görünse de aslında anlatılmak istenilen aynıdır. Ürünlerin temel güvenlik ve sağlık koşullarının AB standartlarına göre ürün ile ilgili yönetmeliklerin yerine getirdiğinin göstergesidir.

CE Belgesinin Önemi : Ürünlerin piyasaya sunulmak istenmesiyle ortaya çıkan fakat ülkeler arası teknik özelliklerinin farklılıklarını gidermek için oluşturulmasıyla ürünlerin Ce Belgesi alması sonucunda serbestçe piyasaya sunulmasını kapsamaktadır.

Ce Belgesini almak üreticiler için zorunluluktur. Ülkemizde Ce Belgesi zorunluluğu 1 Ocak 2004 yılında başlamıştır. Yani yurt içinde veya yurt dışında ürünlerinizi piyasaya arz etmek istiyorsanız Ce Belgesi almanız gerekliliktir. Ce Belgesi alınan tüm ürünlerin üzerine veya etiketine Ce İşareti iliştirmek üreticinin sorumluluğundadır. CE Belgesi olan ürünün piyasaya sunumu engellenemez .

Ce Belgesi almak için Eurocert uzman ekibimizle irtibata geçiniz.

Giresun CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme,Ce Belgesi, CE İşareti ,Ce Etiketi, Ce Sembolü, Ce Markası,Ce Markalama,CE Etiketi,CE , Eurocert

Bir önceki yazımız olan Erzincan CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.