Hakkari CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

ce belgesi hakkari

Hakkari CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme

Eurocert firmamız Hakkari şehrimizde  de  Ce Belgelendirme ve Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ce Belgelendirme  Nedir ?

Ce Fransızca kökenli bir kelime olup Conformité Européenne (Avrupa ‘ya Uygunluk ) kelimelerinin kısaltmasıdır. Ce Belgesi  ürünlerin Avrupa  Birliği mevzuatlarına uygunluğunu gösteren , ürünün temel sağlık , güvenlik şartlarını karşıladığını belirten belgeye denir.  Ürünün Ce Belgesi alma işlemine Ce Belgelendirme denir.

CE Belgesi üreticiler için zorunludur. Çünkü ürünlerini yurt içi veya yurt dışında piyasaya sunmak için ürünlerinde CE İşareti olması gerekir. CE İşareti ürünlerin pasaportu niteliğindedir. CE Belgesi almak için öncelikle bizlerle irtibata geçiniz. sonrasında ürününüzün risk gurubuna göre onaylanmış kuruluş tarafından ürün incelemesi, gerektiği taktirde testler yapılacaktır . İncelemeler sonucunda ürün uygunluğu bildirilir  ve ürüne Ce Sertifikası – CE Belgesi verilir. Üretici ürüne CE İşaretini – Ce Etiketini ürüne iliştirebilir.  Ce Etiketi ‘ni taşıyan ürünleri piyasaya arzını engellenemez veya yasaklanamaz. 

Hakkari CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme hakkındaki tüm bilgileri öğrenmek veya ürününüze  Ce Sertifikası almak için Eurocert uzmanlarımızla irtibata geçiniz.

Hakkari CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme,CE Belgesi,Ce Sertifikası,Ce İşareti, Ce Etiketi,CE Sembolü, Ce Logosu, CE Uygunluk İşareti,Ce Markası,Ce

 

Hakkari  şehrinde Ce Belgesi Danışmanlık hizmeti Eurocert firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Erzincan CE Belgesi Danışmanlık ve Belgelendirme başlıklı makalemizde AT Tip İncelemesi Belgesi, AT Uygunluk Beyanı ve CE Belgesi hakkında bilgiler verilmektedir.