Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair CE Belgesi

Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair CE Belgesi

Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair CE Belgesi – (92/42/EEC)/ Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair Yönetmeliği

Sıvı veya gaz yakıtlı yeni sıcak su kazanlarına uygulanabilir verim gereklerini belirlemek enerji verimliliğini artırmaya yönelik maddeleri kapsar.

Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarına Dair Verimlilik

Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair Ce Belgesi

Sıvı veya gaz yakıtlı yeni sıcak su kazanlarında asgari enerji verimini temin etmek, çevre kirliliğinin azaltılmasını sağlar.

Sıvı veya gaz yakıtlı yeni sıcak su kazanlarının temel teknik şartlara uyarak üretimin sağlanmasını ve uygulanacak kuralları kapsar.
Katı yakıtlı ve değişik yakıtlar yakabilen kazanlar, ani sıcak su hazırlanmasında kullanılan cihazlar, temizlik amaçlı sıcak su ısıtıcıları bu yönetmeliğin kapsamı dışındadır.

ce belgesi

CE Belgesi , CE İşareti ,CE Sertifikası , Ce Uygunluk İşareti

CE Uygunluk İşareti ‘nin iliştirilmesini gerektiren teknik şartlara uygunluğu gösteren CE Uygunluk İşareti  kazanların üzerine görünür, kolayca okunabilir ve kalıcı bir şekilde iliştirilmesi gerekir.

CE uygunluk işareti taşıyan kazanların ve cihazların pazara sunulması ve hizmete sokulması engellenemez veya kısıtlanamaz. Kazaların ve cihazların uygunluğunu Onaylanmış kurum tarafından incelenmesinden sonra uygunluğu kesinleştiği takdirde Ce İşareti iliştirilir.

Sıvı ve Gaz Yakıtlı Yeni Sıcak Su Kazanlarının Verimlilik Gereklerine Dair CE Belgesi hakkında tüm detaylı bilgi için Eurocert belgelendirmeuzmanlarımıza danışabilirsiniz.

CE Belgesi , CE İşareti ,CE Sertifikası , Ce Uygunluk İşareti hakkında tüm sorular için 0212 266 31 64 – 0232 441 11 10 numaralı telefonlardan bizlerle irtibata geçebilirsiniz…